zpět na přehled

1.týden - Zumba
Mgr.Zuzana Polesová, Lenka Zahradníčková

Zumba REBELS
Zuzka a Lenka
Spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice.
Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši.


Rozsah výuky: 10 hodin

Školné: 1000 Kč

přihlásit se můžete ZDE

Mgr.Zuzana Polesová, Lenka Zahradníčková Lekce pod vedením zkušené profi instruktorky Zuzky Polesové (certifikát Zumba B1, absolvent FTK UP, mezinárodní třída v latinskoamerických tancích) a její parťačky Lenky Zahradníčkové (certifikát Zumba B1). Zuzka a Lenka Zuzka a Lenka