zpět na přehled

3.týden - Flamenco
Pavel Lhotský

Flamenco pro mírně pokročilé
Pavel Lhotský
Na jubilejním ročníku LŠT Vás opět čeká Flamenco s Pavlem .Přijďte si aktivně odpočinout a seznámit se do krásného lázeňského městečka Luhačovic s tímto tanečním stylem za slunného Španělska. Kurs bude koncipovám především pro středně pokročilé studenty. Budeme se věnovat novým choreografiím, rytmické práci nohou, plynulým pohybům paží, technice koordinace těla a rytmice.
Flamenco je velmi typický a v dnešní době populární taneční styl, pocházející z jižního Španělska. Vznikl propojením Africké a Evropské kultury a právě to dodalo flamencu jeho jedinečný ráz plný dupaných pasáží, plynulé práce paží a emotivní hudby.

Rozsah : 16 hodin

Školné: 1770 Kč (ti, kteří jdou v daném tanečním týdnu ještě na celý jiný kurz mají snížené školné na 1700 Kč )

přihlásit se můžete ZDE

Pavel Lhotský
Vedoucí, oblíbený lektor a choreograf flamencové složky souboru La Quadrilla Brno. Flamencový tanec studoval přímo ve španělské Seville v “Escuela flamenca Juan Polvillo” a “Escuela de la familia Farruco” a poté studoval pedagogiku pod středočeským krajem v Praze. Od té doby vede svou vlastní školu tance v Brně (www.flamencovbrne.com). Kromě toho vyučuje i na několika dalších.