zpět na přehled

4.týden - Letní tanečně - sportovní tábor pro děti a juniory Račice

Letní tanečně - sportovní tábor pro děti a juniory v RAČICÍCH
Lenka Švandová
Chceš se naučit skvěle tancovat ? Tak pojeď s námi - čeká tě 13 dní plných zábavy a zážitků - tréninky street dance, hip hopu, freestyle, show dance, muzikálu, zumby, společné diskotéky, zažiješ i pravé taneční battly. Ať už jsi začátečník nebo pokročilý tanečník - u nás se naučí něco nového úplně každý. Moderní hudba, noví kamarádi a žádná nuda! Protanči léto na našem táboře, těšíme se na tebe.
Náš tábor je vhodný pro děti, juniory a mládež od 6 ti do 16 ti roků. Bude probíhat v RAČICÍH a zaměřený bude nejen na tanec, ale i na cykloturistiku, netradiční sporty, míčové hry, plavání,tábornické dovednosti, soutěže, diskotéky, letní kino, noční hry, karneval, celotáborovou hru, tematické výlety. V blízkosti areálu máme rybník s písčitou pláží, 2 taneční sály, hřiště, ohniště... Tábor pořádá společně TJ Bystrc oddíl lyžování a cyklistiky a Taneční škola Victoria.

Ubytování : 2 - 6 lůžkové chatky. S sebou potřebujete buď spacák nebo povlečení na peřiny, které v chatkách jsou.

Strava : 5 – 6 x denně ( dle potřeby dětí + pitný režim)

Cena : 4.490 Kč

zahrnuje: 13,5 dní pobytu, ubytování, stravování, taneční lekce , sportovní a volnočasový program tvořený táborovými vedoucími , provozní náklady. Pozn. pokud byste vyjímečně potřebovali pro menší děti pobyt zkrátit , lze využít i " zkrácenou variantu " od neděle 4.8. do neděle 11.8. , cena tábora se adekvátně zkrátí.

Co s sebou potřebujete ?
Spacák nebo povlečení, kolo ( pokud ovšem kolo nemáte, můžete se zúčastnit taky ), sportovní oblečení, plavky ... podrobné info od nás ještě dostanou všichni přihlášení.

přihlášku stáhnete ZDE

Lenka Švandová
Během let 2002 - 2005 jsem se účastnila jsem se tanečních mistrovských soutěží pořádané ČMTO (ME, MS) v taneční disciplíně dance show sólo (finalistka na Mistrovství Evropy v tanci v Maďarsku).Též jsem se začala věnovat učitelství tance, vlastním licenci "trenér a porotce III. třídy Českomoravské taneční organizace", během studia na střední škole jsem v tamějším tanečním studiu Era vedla soutěžní taneční skupinu dívek. Při studiu na vysoké škole jsem se soutěžením skončila a stala jsem se členkou taneční skupiny JAD company (Yemi A.D.) v Praze. Účastnila jsem se mnoha tanečních workshopů se zahraničními lektory a tanečních show. Během ročního studijného pobytu na Mallorce jsem se účastnila lekcí taneční školy "Academia de baile - Top dance" a nabírala inspiraci. Poté jsem vystudovala fakultu Tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci obor Učitelství pro 2. st. ZŠ v kombinaci ČJ-TV (diplomová práce se týkala reakce dětí na různé druhy tance ve školní tělesné výchově).V současnosti pracuji jako učitelka na základní škole, na stejné škole vedu 6. rok taneční kroužky street dance všechn věkových kategorií (7-16let), které se účastní úspěšně soutěží. Zabýváme se novými trendy v oblasti hip hopu, house dance, hype, disco dance, show dance...

Letní tanečně - sportovní tábor pro děti a juniory v RAČICÍCH