zpět na přehled

2.týden - LADIES MIX
s Martinou Drašarovou "Pirnou"

Glamour dancing ( High Heels Dancing ), Dancehall / Reggaeton, Street Jazz , Waacking
Martina Drašarová
Kurz bude obsahovat široký mix streetových i jiných stylů, zejména z Dancehallu / Reggaetonu, Street Jazzu, Waackingu, Freestyle, ale i prvků např. ze Salsy. Další důležitou náplní kurzu bude tzv. catwalk, chůze na podpatcích, kterou znáte z přehlídkových mol. Ta vyžaduje odlišnou práci s rovnováhou a držením těla. Naučíte se nejen jak správně chodit a tančit na podpatcích, ale i jak se nebát projevit svoji osobitost, ženskost a sexappeal. Takže pro koho je vzor Beyoncé, pro toho je tento kurz ta správná volba! Není nutné začínat tančit na velmi vysokých jehlových podpatcích. Úplně postačí obuv s patou zvýšenou o několik centimetrů.

Rozsah výuky: 17 hod.

Školné : 1700 Kč

přihlásit se můžete ZDE


Reggaeton jehudební a taneční styl pocházející z Portorika. Reggaeton je energický, sexy styl, který míchá prvky hip hopu, reggae, twerku, dancehallu, afra a latinsko - amerických stylů. Je občas označováni jako latino hip hop. Jedná se o styl plný síly, smyslnosti a zábavy, pro které jsou charakteristické především pohyby pánví a hrudníku. Mezi nejznámější hudební interprety patří například Daddy Yankee, Don Omar, Pitbull a další.

Glamour dancing(někdy zvaný též Heel Hop nebo High Heels Dancing) je styl tance na vysokých podpatcích, oblíbený zejména v USA, odkud vám jej Martina Pirná dovezla ze své stáže. Využívá energii původního Hip Hopu, je ale tančený na podpatcích a akcentuje současně sexy a vyzývavé pohyby. Takže pro koho je vzor Beyoncé, pro toho je tento kurz ta správná volba!

Martina Drašarová Pirná
Lektorské aktivitě se věnuje již 14let. V roce 2004 - 2010 členka Dance 2xs , předtím členka profesionální taneční skupiny JAD 2000, skupiny IF 2002- 2004, od roku 2014 je též členkou latinskoamerické taneční skupiny Tradición . Pravidelně se vzdělává na workshopech s předními českými a zahraničními lektory nejen v ČR, ale i v Evropě a USA. Hostuje jako lektor po celé ČR, SK na různých tanečních workshopech a letních školách. V současné době učí pravidelné lekce v tanečním studiu Danceperfect, Dancer’sclub, má taneční angažmá v divadle Broadway a vystupuje na prestižních TV, firemních, promo akcích v Praze.
Taneční stáže: Debbie Reyonolds, L.A. (USA), Millenium, L. A. (USA), Edge (USA), Pineapple Dance Studio London (GB) , Just de bout dance camp Paris (FR), Dance2xs dance camp Lisabon (P) a další.