zpět na přehled

2.týden - Musical dance
Tomáš Kuťák

MUSICAL DANCE a CONTEMPORARY
Tomáš Kuťák
Ve svém týdnu lekcí jazz, muzikál, contemporary se zaměřím na komplexní taneční vzdělání po všech stránkách ...a´t už stretching a zvýšení fyzické kondice přes technickou stránku tance až po samotné taneční variace kde si nejen výborně zatančíme ale také se naučíme pracovat s různým druhem pohybu, výrazem, energií a dynamikou...prostě si pořádně dáme do těla a slibuji, že si z celého týdne určitě něco odnesete a někam se posunete...:-)
...na všechny se moc těším Tom

Rozsah výuky: 17 hod.

Školné : 1700 Kč

přihlásit se můžete ZDE


MgA Tomáš Kuťák
Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers. Choreograf turne Kabat 2013, videoklipu Xindla X, Olgy Lounove, turne Evropy 2 a Wella tour aaa mnoha dalsich mensich i vetsich akci. Působil jako tanečník v mnoha českých muzikálech jako Tři Mušketýři, Kleopatra, Golem, Angelika, sólová taneční role ďábla v muzikálu Pokrevní Bratři a hlavní taneční role krvinky v muzikálu Dracula. Je absolventem Janáčkovy Akademie Múzických umění v Brně obor pedagogika tance a lektorem nejprestižnějších tanečních studií v ČR - Dancestation,Danceperfect a Dancers club a jako lektor jezdi na workshopy do skupin po cele CR. Absolvoval mnoho tanečních workshopů se zahraničními lektory a měsíční stáž v New Yorku ve studiích Broadway dance centre, Peridance a Steps on Broadway. Každé léto se jezdí vzdělávat do největšího Londýnského studia Pineapple.

životní motto: když už něco děláš, dělej to naplno... Tomáš KuťákTančí v muzikálech KLEOPATRA,GOLEM,ANGELIKA, DRACULA. Je rovněž lektorem v tanečním studiu Dancestation a absolvoval 14 ti denní stáž v Londýnském studiu Pineapple . " Tanec pro mne znamená především radost z hudby a pohybu, a jsem přesvědčen, že pro tanečníka není nejdůležitější to, co tančí, ani jak tančí a ani jaké má dispoziční předpoklady pro ten který taneční styl, ale vždy musí tančit s láskou, a protože ho to samotného baví. Tuto filozofii se snažím co nejvíce uplatňovat i na svých hodinách. Jde mi tedy především o to, aby se tanečníci dokázali úplně ponořit do sebe sama a naplno si užít každý pohyb. I z pedagogického hlediska se mi tato metoda velmi osvědčila a studenti dosáhli mnohých výrazných úspěchů a zlepšení "

Tomáš Kuťák