zpět na přehled

3.týden - Flamenco
Pavel Lhotský

FLAMENCO pro mírně až středně pokročilé
Pavel Lhotský
Flamenco - jedinečný, energický tanec jižního španělska budete moci vyzkoušet pod vedením Pavela Lhotského vedoucího flamencové taneční školy Estudio Andaluz.

Kurs bude zaměřen na techniku a taneční sestavy pro středně pokročilé ( bližší info o náplni Luhačovického kurzu získáte přímo u Pavla v brněnských kurzech, dotazem v mailu, telefonu ) . Stejně jako vloni se v průběhu kurzu uskuteční večerní představení flamencového tanečního souboru El Grupo Andaluz v KD Elektra Luhačovice. www.estudioandaluz.cz/o-flamencu

Rozsah : 16 hodin

Školné: 1780 Kč

přihlásit se můžete ZDE

Pavel Lhotský
Vedoucí taneční školy "Estudio Andaluz", lektor a choreograf tanečních souborů "El Grupo Andaluz" a "La Quadrilla Brno" v oboru Flamenco a Western dance. Od roku 1999 vyučuje tanec. V dnešní době trvale učí na několika brněnských tanečních školách a organizuje a pořádá své vlastní taneční kurzy a semináře. 2006 - první taneční stáž ve španělské Seville (Escuela flamenca Juan Polvillo) v rámci festivalu Bienal flamenco , studium pedagogiky tance v Praze. 2008 -založení taneční školy flamenca – flamencovbrne.com , absolvování studia pedagogiky pod středočeským krajem, třetí měsíční taneční stáž ve španělské Seville (Escuela flamenca Juan Polvillo). 2010 - účast na projektu "Carmen a Flamenco", 2011 – 2012 - založení vlastního studia taneční školy ESTUDIO ANDALUZ a založení tanečního flamencového souboru EL GRUPO ANDALUZ, pátá taneční stáž ve španělské Seville (Escuela flamenca Juan Polvillo). 2013 - choreografická a trenérská spolupráce na muzikálu ZORRO v Městském divadle Brno, trenérská spolupráce na muzikálu ZORRO v divadle Hybernia v Praze, šestá taneční stáž ve španělské Seville - se souborem El Grupo Andaluz (Escuela flamenca Juan Polvillo), první celovečerní představení souboru El Grupo Andaluz v autentické atmosféře divadla Sklepní scéna.