Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT

ZVEME VÁS NA 27. ROČNÍK LETNÍ ŠKOLY TANCE LUHAČOVICE 2015. Opět jsou připraveny různé taneční žánry se skvělými lektory, kteří se na Vás těší.

Letní škola tance - LUHAČOVICE 2015


Pozvánka na zahájení
Všichni, kteří si odeslali on-line přihlášku z těchto stránek nebo přihlášku mailem, dostanou písmeně sms pozvánku na zahájení jednotlivých týdnů. Každý týden začíná vždy v sobotu a první lekce probíhají od 14.30 hod. ve velkém sále KD Elektra.

1. týden od soboty 11.7. od 14.30 hod. je kurz ZUMBA s Martinem , Od 16.00 hod. kurz SOLO LATINO MIX s Michalem a Petrou
2. týden od soboty 18.7. od 14.30 hod. je kurz MUSICAL s Tomášem , od 17.00 hod kurz se Sisou
3. týden od soboty 25.7. ještě není rozpis, všem přihlášeným bude zaslána pozvánka na zahájení SMS zprávou

Prezence bude probíhat průběžně celé odpoledne od 15 hod. až do skončení sobotní výuky. U prezence si vyzvednete program lekcí, odevzdáte potvrzení o bezinfekčnosti a donesete ke kontrole doklad o úhradě kurzu ( kopie bank. převodu, složenky ).
I když vám výuka začíná až odpoledne, nezapomeňte, že pokud jste ubytovaní v penzionech, vilkách, měli byste si cca do 12.00 hod. u pronajímatelů vyzvednout klíče od pokojů .
1.týden
11.7.-16.7.
KARIBSKÉ TANCE pro páry
Salsa, Bachata, Zouk
s Michalem a Petrou
SÓLO LATINO MIX pro všechny
s Michalem a Petrou
ZUMBA
s Martinem Vallou
2.týden
18.7.-23.7.
MUSICAL DANCE, CONTEMPORARY
s Tomášem Kuťákem
Jazzový tanec a Variace
se Sisou Belákovou
LADIES MIX
Glamour dancing, Reggaeton, Street Jazz
s Martinou Drašarovou "Pirnou"
3.týden
25.7.-30.7.
Flamenco
s Pavlem Lhotským
Orientální tance
pro středně pokročilé
s Lízou Vegrovou
LINE DANCE
s Pavlem Lhotským
Orientální tance
s Janou Leitnerovou

Pozor !
Oproti loňským ročníkům jsou začátky kurzů posunuty již na sobotu. Každý týden tedy začíná sobotou, kdy v dopoledních hodinách je příjezd a od 13 hod. již bude začínat výuka některé ze skupin. Končit se bude vždy ve čtvrtek v odpoledních hodinách.


Ani letos se ještě nepotkáme na 1. týdnu s Markem a Zuzkou, protože oba stále ještě plní rodičovské povinnosti, kdy jejich malé ratolesti jim nedovolují plné pracovní vytížení, ale na příští léto se již těší.Dvojkurz „ Marek § Zuzka a Michal § Petra bude tedy až příští LŠT.Letos se nesetkáme ani se Světlankou, která v době LŠT bude u maminky v zahraničí, ani s Vendulkou, která je o prázdninách opět v Indii. Po menší pauzičce se na LŠT opět vrací Martina Pirná – Drašarová a Líza Vegrová. Na 3. týdnu budete moci opět shlédnout představení flamenkového souboru Pavla Lhotského.