zpět na přehled

2.týden - Orient a Cabaret
s ANERI a ATIROU

Bollywood – Cabaret – Arabské flamenco – Dark fusion
ANERI a ATIRA
Milé slečny a dámy !
Chcete se naučit něco nevšedního ? Chcete se pobavit a protáhnout ?
Pak je tu pro Vás něžná i dynamická kombinace Bollywood – Cabaret – Arabské flamenco – Dark fusion

Bollywood – Bollywoodský tanec je komerčním názvem pro moderní indický filmový tanec, spojující tradice klasického indického s moderním latinským, orientálním i muzikálovým a přibíral prvky jazzu, moderního tance, hip-hopu... Důležitou součástí jsou rafinovaná gesta rukou a očí.
Cabaret Dance - moderní výrazový tanec, který si vybírá prvky z různých stylů tance. Najdete v něm najdete prvky z latinskoamerických a orientálních tanců, tance muzikálového i jazzového. Vzniká tak zábavné spojení, rozvíjející svůdnou eleganci, která se skrývá v každé z nás.
Arabské flamenco - Temperamentní tanec se španělským nádechem: kombinace flamenca a orientálního tance. Rafinované prvky s vějířem doprovázené dynamickými gesty sukní.
Dark Fusion – dramatický tajemný fantazy styl, který se sice inspiruje orientálními a jazzovými prvky, ale jeho konečná podoba je blízká tanci scénickému.

Rozsah výuky:13 hodin ( 8 tréninků ) od soboty 16.7. do úterý 19.7.

Školné : 1430 Kč

Pro koho: pro všechny ženy bez rozdílu věku. Výhodou, ale nikoli podmínkou, je alespoň roční zkušenost s tancem obecně, ale všechny prvky si samozřejmě vysvětlíme od základů. Můžete se těšit na zajímavé kombinace a jednoduché choreografie, ideální k procvičení probrané látky.

přihlásit se můžete ZDE

Co na sebe a s sebou:
Bollywood – delší sukni nebo legíny, top, cvičky.
Cabaret – kraťasy nebo krátkou sukni nebo legíny, top, cvičky a boty na podpatku,
REKVIZITY: boa, kabaretní hůlku (budou k zapůjčení, prosíme uvést v případě zájmu do přihlášky).
Arabské flamenco – delší širokou sukni, top, cvičky, REKVIZITY: vějíř.
Dark Fusion - legíny, top, cvičky

ANERI / Irena Halíková
Tančí od dětství. Taneční techniku a zkušenosti nasbírala pod vedením vynikajících tanečních mistrů a choreografů. Po letech věnovaných klasickému, modernímu a lidovému tanci se zaměřila na tanec jazzový a scénický. K tomu se přidal tanec společenský, orientální a kabaretní. Lektorka a choreografka Studia Slunce, tanec vyučuje dvanáct let. Kromě pravidelných kurzů vede taneční semináře na letních školách a táborech pro děti i dospělé. Její vášní je též hudba, kterou aktivně provozuje.
Mým tanečnicím: V tanci září vaše emoční energie. Radost z ladných pohybů vás povznáší, pomáhá překonat pocity nejistoty a zvyšuje sebevědomí. Fakt. :o)

ATIRA / Kateřina Marková
Základy orientálního tance v Studiu Slunce jí dala Amira Sofia, absolvovala semináře u Bri Hurley, Anife, Sáry about Farhat, stálým zdrojem inspirace jsou Líza Vegrová, Ema Ševčíková (flamengo), Niraloka a Bhakti Devi (indický tanec) , Vendula Uhýrková. Lektorka kurzů a tanečních soustředění .
Orientální tance Orientální tance Orientální tance Orientální tance