zpět na přehled

2.týden - ORIENTÁLNÍ TANEC TRADIČNÉ i SOUČASNĚ
s Lízou Vegrovou

Líza Vegrová
Egyptská technika, Wahashtini, perský tanec Khaliji

Orientální tanec je o Vás, o tom co z vás vyzařuje.. o energii, o ladnosti a radosti ze života! Je to tanec, ve kterém vynikne Vaše osobnost, tanec, ve kterém se probudí vše ženské, tanec, který hladí duši a léčí tělo.
Obsah tanečních lekcí: 25 minutové taneční belly cardio (opravdu každý den), orientální gymnastika na podložce, egyptská technika boků a břicha pro dokonalou pohyblivost, nácvik choreografie Wahashtini, volný tanec pro rozvinutí kreativity a přítomnosti těla. Khaliji - ochutnávka tance z Perského zálivu.

Video ukázka

Rozsah výuky: 12 hodin od pondělí 18.7. do čtvrtka 21 .7.

Školné : 1500 Kč

Pro koho: pro všechny ženy bez rozdílu věku.

přihlásit se můžete ZDE


Líza Vegrová
Profesionální tanečnice, choreografka, instruktorka orientálního  břišního tance. Tančí od útlého věku, studovala balet na Pražské  konzervatoři a hatha yogu, proslavila se v 90 letech jako doprovodná  tanečnice s kapelou Šum svistu a Létající koberec.. poté se rozhodla  následovat své kořeny, cestovat a studovat přirozené taneční kultury. V  roce 1998 otevřela školu orientálního břišního tance v Praze, kde působí  dodnes. Vytváří soutěžní i divadelní choreografie. Vystupuje s arabskými  hudebníky po Evropě. Propaguje klasický orientální tanec jako  terapeutickou metodu pro ženy různého věku a vyznání.
Lízin osobní styl vychází z klasického egyptského tance Raks Sharki.  Vyvinula taneční tréninkovou metodu na udržení zformované postavy za  2X60 min týdně. Vyučuje v Praze.
Orientální tance Orientální tance
Orientální tance