zpět na přehled

2.týden - DANCEHALL, TWERK & BOOTY TONING
s Anet Antošovou

DANCEHALL, TWERK & BOOTY TONING
Anet Antošová
ANET letos poprvé v Luhačovicích ! Taneční lekce, které si pro Vás připravila budou určitě zážitkem a inspiraci v nich najdou všichni tanečníci. Anet je známá jako Královna českého Twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku vyučovat a propagovat. Specializuje se však také na jamajský Dancehall, Street Jazz aj. Je profesionální tanečnice, lektorka, choreografka, zakladatelka brandu Twerk by Anet a studentkou FTVS na Univerzitě Karlově.

Brand Twerk by Anet se stal populární a žádaný celosvětově především pro svou originalitu, ve které se snoubí africké kořeny twerku a booty shaku s divokou ženskostí v energických choreografiích zahrnujících prvky mnoha tanečních stylů od jamajského dancehallu, až po street jazz, jež jsou v jejím provedení opravdovým zážitkem. Oblíbené twerkshopy a dancehallshopy by Anet nejen rozvíjejí celkovou fyzickou zdatnost, včetně tonizace stehenních, hýžďových, zádových a břišních svalů, ale především přinášejí pocit seberealizace a neskutečné zábavy v podobě taneční párty. Rozsah výuky:13 hodin ( 8 tréninků ) od pondělí 18.7. do čtvrtka 21.7.

Školné :1560 Kč

přihlásit se můžete ZDEAnet Antošová
Je vyhledávanou tanečnicí muzikálových, filmových a divadelních produkcí, stejně tak televizních show a koncertních turné. Spolupracuje s populárními českými i zahraničními umělci viz Evropské tour americké superstar Kanye Westa či koncertní šňůra božského Karla Gotta.
Spolupracuje se značkami: Reebok, Siluet Yoga Wear, Lenovo, M.A.C., Redbull aj. Založila brand Twerk by Anet, jež si svou oblibu získal i ve světě.
V současnosti vyučuje ve Stage Praha a co víkend vede workshopy po celé ČR a v zahraničí. Letos dokonce mimojiné navštívila taneční studio Pineapple v Londýně a plánuje trip do US! V dancehallu se vzdělává a spolupracuje jen s těmi nejlepšími viz. Xpressionz, Supreme Blazers, Elite Team, Rifical Team, MOB, Black Eagles, Kim Weezy, Stacia Fya, Kimiko aj. Začátkem roku 2016 se zúčastnila "Dancehall Dream" kempu na Jamajce.

Historie

Pochází z Liberce, odkud ve svých 14-ti letech vycestovala do USA, kde se učila balet, jazz a hip hop. V roce 2008 se stala tváří značky Nike a krátce žila v Londýně, kde mimojiné spolupracovala se světoznámou londýnskou tanečnicí Kymberlee Jay.

Od roku 2010 - 2013 byla členkou a choreografkou profesionální taneční skupiny Jad Dance Company by Yemi AD, kde založila soutěžní složku DAP Team. V roce 2011 se zúčastnila Evropského turné americké superstar Kanye Westa.

Spolupracovala s divadly J. K. Tyla, kde vytvořila choreografii k několika muzikálům, a s Hudebním divadlem Karlín v Praze.

Jako tanečnice a choreografka se účastnila mnoha úspešných a celorepublikově známých projektů jako například: Superstar, Miss České republiky, Předávání cen Anděl, Slavík, natáčela videoklipy s předními českými i zahraničními interprety, TV reklamy, reportáže v TV u nás, i v zahraničí.

Jako lektorka navštívila se svými workshopy a porotcovala např. v Mexiku, Švýcarsku, Anglii, Polsku, Německu, Nizozemsku, Itálii, Francii, Řecku, na Francouzské Guyaně atd.

Spolupracovala s umělci jako např: Kanye West, Celeste Buckingham, Jiří Korn, Karel Gott, Lucie Bílá, Ewa Farná, Monika Bagárová, Ben Cristovao, Helena Vondráčková, Václav "Noid" Bárta, Mista, 5angels, Tonya Graves, Yemi AD, Navigators, Cartonnage, Toxigue, Moja reč, Charlie Straight, Pusha-T, Vladimír 518 atd.

V roce 2014 navázala spolupráci se sportovní značkou Reebok a založila svůj brand Twerk by Anet.

V minulosti se stala několikanásobnou mistryní ČR, vícemistryní Evropy a finalistkou MS v kategorii hip hop sólo.

Tanec

2015
Ceny Anděl 2014
Film "Život je život" - česká komedie
Videoklip Madskill - Skill Varriors
European Dancehall Cup 2015 - 1. místo
Turné Sinatrology - swingový koncert
Videoklip kapela Lucie - Medvídek (vánoční edice)

2014
Turné Karla Gotta 2014 Videoklip Evropa 2 - Wiggle Wiggle
Videoklip Jaro Smejkal - Jsem tady sám
Videoklip Igor a Marat
Videoklip Vladimír 518 - Tady Vládnu Já
Hostem v Show Jana Krause
Silvestr na České televizi
Silvestr TV Nova
Česká Miss

2013
Lucie, větší než malé množství lásky
Česká Miss
Královny popu
Superstar
Předávání cen Anděl
Slavík
Footloose aneb tanec není zločin
Cartonnage - videoklip
Martin Písařík a Akustik - videoklip Na chodníku

2012
Tonya Graves - videoklip Better than you know
Nine - muzikál DJKT Plzeň

2011
Kanye West - Evropské turné
Předávání cen Anděl
Monika Bagárová - videoklip Tanečnice
Moja reč - videoklip Nočný let
Odol Cool reklama

2010
Kanye West - videoklip Runaway
Ben Cristovao - videoklip Good
Ben Cristovao - videoklip Waste my time
T-mobile reklama

Choreografie

2015 Film "Život je život" Videoklip Madskill - Skill Varriors Europen Dancehall Cup 2015 - malá skupinka - 1. místo 2014 Turné Karla Gotta 2014 Addams Family - muzikál HDK Karlín - assistant choreographer Adam Mišík - videoklip "Já nechci víc" Česká Miss - associate choreographer MS ve skocích na lyžích 2013 Footloose aneb tanec není zločin - muzikál DJKT Plzeň 2012 Prodavači snů - muzikál DJKT Plzeň Garnier reklama Blažek - fashion show La Marque - fashion show Hilton Prague - NYE show 2011 Monika Bagárová - videoklip "Tanečnice" Hilton Prague - NYE show 2010 Gypsy - muzikál DJKT Plzeň

Anet Antošová Anet Antošová