zpět na přehled

2.týden - LADIES MIX
s Martinou Drašarovou "Pirnou"

Glamour dancing ( High Heels Dancing ), Dancehall / Reggaeton, Street Jazz , Waacking
Martina Drašarová
Kurz bude obsahovat široký mix streetových i jiných stylů, zejména z Dancehallu / Reggaetonu, Street Jazzu, Waackingu, Freestyle, ale i prvků např. ze Salsy. Další důležitou náplní kurzu bude tzv. catwalk, chůze na podpatcích, kterou znáte z přehlídkových mol. Ta vyžaduje odlišnou práci s rovnováhou a držením těla. Naučíte se nejen jak správně chodit a tančit na podpatcích, ale i jak se nebát projevit svoji osobitost, ženskost a sexappeal. Takže pro koho je vzor Beyoncé, pro toho je tento kurz ta správná volba! Není nutné začínat tančit na velmi vysokých jehlových podpatcích. Úplně postačí obuv s patou zvýšenou o několik centimetrů.

Rozsah výuky: neděle 16.7. až středa 19.7. (12 hodin)

Školné : 1400 Kč

přihlásit se můžete ZDE


Reggaeton jehudební a taneční styl pocházející z Portorika. Reggaeton je energický, sexy styl, který míchá prvky hip hopu, reggae, twerku, dancehallu, afra a latinsko - amerických stylů. Je občas označováni jako latino hip hop. Jedná se o styl plný síly, smyslnosti a zábavy, pro které jsou charakteristické především pohyby pánví a hrudníku. Mezi nejznámější hudební interprety patří například Daddy Yankee, Don Omar, Pitbull a další.

Glamour dancing(někdy zvaný též Heel Hop nebo High Heels Dancing) je styl tance na vysokých podpatcích, oblíbený zejména v USA, odkud vám jej Martina Pirná dovezla ze své stáže. Využívá energii původního Hip Hopu, je ale tančený na podpatcích a akcentuje současně sexy a vyzývavé pohyby. Takže pro koho je vzor Beyoncé, pro toho je tento kurz ta správná volba!

Martina Drašarová(Pirná)
Od r. 2000 profesionální tanečnice- muzikály (Pomáda, Dracula, Quasimodo, Mata Hari), divadelní projekty, videoklipy, reklamy, Tv show, Fashion show, Hair show. Bývalá členka Dance2XS, JAD company a taneční skupiny IF.

Lektorské aktivitě se věnuje již 15let. V současné době učí pravidelné lekce v tanečním studiu Danceperfect v Praze, jinak spíše hostuje jako lektor po celé ČR, SK na různých tanečních workshopech a letních školách. Nejvíce se věnuje tanečním stylům- Dancehall/Reggaeton , Jazz dance, RnB, Wacking, High heels, Salsa ...
Pravidelně se vzdělává na workshopech s předními českými a zahraničními lektory nejen v ČR, ale i v Evropě a v USA. (CZ-Street Dance Camp* USA-L.A.- Debbie Reynolds, Millenium studio* UK-London-Pineapple studio* Portugal, Germany, Polsko..)
Od roku 2013 členka profesionální taneční skupiny Tradición-grupo de baile- taneční skupina, která se zaměřuje na latinskoamerické tance. .