Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT

Pozvánka na Letní Školu Tance LUHAČOVICE 2017

Všichni, kteří si odeslali on-line přihlášku z těchto stránek nebo přihlášku mailem, dostávají mezi 20. – 26. červnem SMS a MAIL pozvánku s informacemi, kdy probíhá prezence a první lekce kurzů, kdo zadal mail, tak i program na celý týden.

Prezence účastníků 1. týdne Letní školy bude probíhat v sále Spekta ve středu 5.7. od 14:00 hod průběžně celý den až do 19 hod.


1. týden začne od středy 5. července

Ve středu až do 14 hod. budete mít čas ubytovat se tam, kde jste si ubytování zařídili, převzít si klíče od pokojů a vybalit se .

Od 14.00 hod. bude v sále MěDK Elektra probíhat prezence účastníků, a to průběžně , až do večera.U prezence si vyzvednete program lekcí, odevzdáte potvrzení o bezinfekčnosti ( formulář pro čestné prohlášení zde na webu ) a bude provedena kontrola úhrady kurzu. I když vám výuka začíná až odpoledne , nezapomeňte, že pokud jste ubytováni v penzionech, vilkách , měli byste si cca do 13 hod. u pronajímatelů vyzvednout klíče od pokojů.

Od 14.00 hod. bude 1. lekce kurzu ZUMBA s Martinem Vallou
Od 15.30 hod. bude 1. lekce kurzu SOLO LATINO MIX s Michalem Sejkorou
Od 17.15 hod. bude 1. lekce kurzu LINE DANCE s Michalem Dingo Janákem

Ve čtvrtek 6.7. bude od 15.00 hod. 1 lekce ORIENT s Katkou – ATIROU


2. týden začne v sobotu 15. července

Pro ty, co u nás ještě nikdy nebyli připomínáme, že do sálu nechodíme hlavním vchodem, ale technickým vchodem zezadu z parkoviště – po schůdcích zcela vpravo do skleněných dveří .

Těšíme se na Vás