Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT


kontakty na ubytování


Vzhledem k malému zájmu o hromadně organizovanou stravu i ubytování v předchozích ročnících od letošního roku stravu ani ubytování hromadně neorganizujeme. Stravování a ubytování si zajistíte následovně:

Každý má mnoho možností stravovat se individuálně v řadě zařízeních Luhačovic.V okolí KD Elektra i vašich ubytovacích vil jsou restaurace, bistra, jídelny, které poskytují rádno snídaně, přes den „ obědová menu „ , v podvečer večeře. NAVÍC ve vilách Elektra, Ječmínek a na DM máte k dispozici kuchyňky.
Ubytování máte domluvené v těchto 3 níže uvedených místech. Zamluvte si je a uhraďte na uvedených kontaktech – hlaste se, že jste tanečníci jedoucí na letní školu. Majitelé vil a DM o Vás ví a přednostně Vás ubytují, pokud se ozvete včas. Po 20.6. si již na uvedené kontakty zavolejte, jestli ještě mají volno.

!!!POZOR!!!
Letos není možno využít ubytování na DOMOVĚ MLADEŽE - probíhá rekonstrukce!


Můžete si samozřejmě zajistit ubytování i úplně sami individuálně.
Pokud chcete bydlet v bezprostřední blízkosti KD Elektra tak, abyste měli pár kroků do sálu, bydlete ve Vile - penzionu Růža nebo vedlejší Vile - penzionu Bellevue , v soukr.ubyt. vile Haná , vilách Františka, Perla, Evička, Anděla . Na hlavní třídě Dr.Veselého ,spojující KD Elektra a kolonádu, najdete hotel Litovel, penziony Victoria, Hedvika, Dagmar, hotel Vltava, vily Bystrica a Taťána.

Ke koupališti budete mít blízko z Chaloupky Daniela Chcete-li bydlet na druhé straně KD Elektra u řeky, volte ubytování ve vilách Beta, Grand, Marie.

Hodláte-li často navštěvovat bar a pizzerii RIMINI, uvítáte bydlení v soukromí ve vile p.Semelové na ul. Školní, v penzionech Jany, Anabel, Oáza, Agape , vile Terezka, AZ Dvůr ( zde máte kromě ubyt. i restauraci a obědová menu v ceně 50 Kč ). Na ulici Masarykova a ulicích přilehlých najdete ubytování v penzionech i v soukromí – penziony Pomněnka, Forst, Učitelský dům, vily Doubravka, Jožka, Jiřinka,Svitávka a mnohé možnosti ubytování v soukromí ( p.Talašová, p.Bonková, p.Kryštofová, p.Kovaříková … ) odkud to máte stále blízko do sálu.