...zpět na přehled

Pokud jste sledovali taneční soutěže Bailando či Stardance, poznali jste, že tanec se může naučit i ten člověk, který předtím netančil vůbec. Takže – nemějte strach. Pokud si o sobě myslíte, že jste dřevo, nemehlo , neházejte flintu do žita dříve, než si tancování alespoň trochu vyzkoušíte. Uvidíte, že se „ naučíte „.

Naše taneční, středoškolské i dospělácké , probíhají v prima atmosféře plné zábavy. Naši lektoři jsou nejen výborní učitelé tance , ale i lidé se smyslem pro humor , kteří Vás povedou všemi lekcemi pohodově . U nás nezažijete stres.

Náš kurz je veden “trochu jinak”, chceme, aby jste si užili tanec jako zábavu v uvolněné atmosféře a proto není nutné společenské oblečení. A co si tedy vzít na sebe? Je to vaše svobodná volba.

PÁNOVÉ: Pokud máte povolání, ve kterém se pohybujete v oblecích a absolvujete v nich firemní akce, učte se tančit v tomto společenském oblečení. Pokud ne, můžete si vzít pohodlné kalhoty nebo džíny, triko, košili, společenský rolák …obuv však na tancování, tj. polobotky, ne tenisky .
DÁMY : Můžete mít šaty, sukně, společenské kalhoty, společenské legíny , halenky, topy, společenská trička. Boty na středně vysokém podpatku ( ne jehlové ) a pokud možno lodičkové nebo alespoň se zpevněnou patou. V páskových botičkách nebo zcela placatou podrážkou by se vám tančilo špatně. Oblečte se pohodlně tak, abyste se cítily příjemně, uvolněně a sexy.
V lekcích zjistíte, že spoustu hudby, na kterou budeme tančit máte doma sami, takže si budete moci doma naučené věci trénovat . Něco málo se dozvíte z historie tance, abyste věděli, jak tance vznikly , jakou mají náladu, obsah, co vyjadřují a do jaké skupiny tanců patří. Během lekcí budete mít možnost vzít si různé slevové kupony firem, se kterými spolupracujeme – taneční obuv a oblečení. Všichni dostanete absolventský list se společnou fotkou jako památku na návštěvu kurzu. Koho tancování „ chytne „ , bude moci po absolvování začátečnických kurzů tančit dále v lekcích pro mírně pokročilé a pokročilé a naučit se další atraktivní taneční repertoár.