zpět na přehled

ZUMBA
s MARTINEM a IVETOU

Rozsah výuky: 10 hodin
Školné: 1800 Kč(celý kurz Martin + Iveta)
kdo nepůjde na celý kurz, ale jen na lekce Martina nebo jen lekce Ivety, bude si hradit školné jen za tyto lekce

přihlásit se můžete ZDEMartin Valla

Martin Valla Trička propotíte a zábavu si užijete opět pod vedením zkušeného profi instruktora Martiniho. Po předloňském debutu Martina na LŠT Luhačovice pokračujeme v „zumbování“ i letos a věříme, že se sejde stejně úžasná parta lidí a „roztočíte to“ jako vloni.Zumba spojuje prvky aerobního cvičení a lat.tanců, využívá základní kroky salsy , reggaetonu,merengue a cumbie. Aby se Vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s jednoduššími sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. Zumba je zábava ! Při lekci propotíte veškeré oblečení , spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na párty. Zumba je úžasná pro mysl i tělo.

Ing. Martin Valla
Certifikát Zumba B1 a B2 ( http://martinvalla.zumba.com/, choreograf,absolvent zkoušky z LAT tanců kurzu Trenér a porotce III. třídy, 3. místo MČR Salsa 2008 páry, 1. místo MČR STREET 2007 skupiny. Reference a ukázky cvičení na www.zumba4brno.comzpět na přehled


Iveta Cíglerová
Iveta CíglerováZumba spojuje prvky aerobního cvičení a lat.tanců, využívá základní kroky salsy , reggaetonu,merengue a cumbie. Aby se Vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s jednoduššími sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. Zumba je zábava ! Při lekci propotíte veškeré oblečení , spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na párty. Zumba je úžasná pro mysl i tělo.

Iveta Cíglerová - flyer/logo

Iveta Cíglerová

zpět na přehled