Taneční škola VICTORIA je tu pro vás již více než 30 let.


Lektorský team:

Martina Svobodová

Martina Svobodová - majitelka taneční školy majitelka TŠ, dříve aktivní soutěžní činnost v tancích latinskoamerických a standardních a porotce Českého svazu tanečního sportu, nyní lektorka kurzů pro děti i dospělé , moderátorka společenských akcí , člen Svazu učitelů tance ČR. Kvalifikace: pedagogická škola ve Znojmě - obor předškolní výchova, Konzervatoř pro učitele tance v Praze - obor společenský tanec. Studium na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci - na katedře kinantropologie obor Trenérství 1. třídy a obor Management sportu a trenérství.
Další kvalifikace: Kineziolog a etikoterapeut tanecvictoria@seznam.cz

Ing. Markéta Gregová

Markéta Gregová Milá, šikovná a dětmi velmi oblíbená lektorka. Dlouholetá aktivní členka, lektorka a choreografka TŠ Victoria, vedoucí kurzů pro děti základních škol a mládež a je i zastupující lektorkou v kurzech Martiny Svobodové.Vede kurzy na ZŠ Antonínské, ale také v satelitních částech Brna – v Bystrci na ZŠ Vejrostove , ve Šlapanicích ( skupina Ještěrky ) a trénuje skupinu ŠIKULKY. Choreografka veřejných vystoupení . Aktivně tancovala v brněnských skupinách a věnuje se žánrům street dance, show a free dance, disco dance, muzikál a step. Vystudovala obor zahradní architektury, takže kromě tance vytváří i krásné návrhy zahrad a květinových výzdob. V minulém roce byla na půlroční stáži v zahraničí, ale už je zase zpět .

Eliška Vaculíková

Eliška Vaculíková Před mnoha lety chodila k nám do středoškolských tanečních a už u nás zůstala jako spolupracovnice lektora tanečních kurzů. Milá, příjemná a pohodová Eliška je ve skutečnosti příslušník Policie ČR a jezdí na koni.Kromě latinskoamerických a standardních tanců vyučuje i tance karibské , salsu, bachatu .

Jana Novotná

Jana Novotná Lektorka muzikálového tance a jazzu. S tancem začala v 5-ti letech na ZUŠ Kuřim. Po úspěšném absolvování tancovala Show Dance, salsu, plesové formace a mixingblues . Dokončila rozšiřující studium na MU a učí na Gymnáziu Slovanské náměstí. novotnaj@gmail.com . Vede soutěžní skupinu TŠV - jazzový a muzikálový tanec

Brigita Užovka Arnoštová

Brigita Užovka Arnoštová Brigita je stále aktivní tanečnice moderních a společenských tanců a vede kurzy pro děti od 7 do 13 ti let , zastupuje v kurzech ostatní lektory a má domácí mazlíčky potkánky Čiperku a Šmudlu.