zpět na přehled

1.týden - Zumba
Martin Valla

ZUMBA & FIT DANCE
Martin Valla
Trička propotíte a zábavu si užijete opět pod vedením zkušeného profi instruktora Martiniho. Po předloňském debutu Martina na LŠT Luhačovice pokračujeme v „zumbování“ i letos a věříme, že se sejde stejně úžasná parta lidí a „roztočíte to“ jako vloni.


Rozsah výuky: 12 hodin
Školné: 1320 Kč
(pokud byste nemohli na celý rozsah kurzu, můžete absolvovat i nižší počet lekcí)

přihlásit se můžete ZDEZumba spojuje prvky aerobního cvičení a lat.tanců, využívá základní kroky salsy , reggaetonu,merengue a cumbie. Aby se Vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s jednoduššími sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. Zumba je zábava ! Při lekci propotíte veškeré oblečení , spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na párty. Zumba je úžasná pro mysl i tělo.

Ing. Martin Valla
Certifikát Zumba B1 a B2 ( http://martinvalla.zumba.com/, choreograf,absolvent zkoušky z LAT tanců kurzu Trenér a porotce III. třídy, 3. místo MČR Salsa 2008 páry, 1. místo MČR STREET 2007 skupiny. Reference a ukázky cvičení na www.zumba4brno.com