Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT


Bezinfekčnost stáhněte ZDE

Potvrzení o bezinfekčnosti nesmí být straší 3 dnů před příjezdem na LŠT. Odevzdáte jej při příjezdu u prezence. Osoby mladší-18 ti let jej musejí mít podepsané rodiči ( nařízení hygieny ).

>>>>>>>>>>>>>>> BEZINFEKČNOST - NUTNÁ OD VŠECH ÚČASTNÍKŮ <<<<<<<<<<<<<<<<

Z domovů vyjeďte tak, abyste do Luhačovic přijeli již dopoledne v den zahájení Vašeho kurzu. Zejména jste-li ubytovaní ve vilách, penzionech nebo v soukromí a potřebujete si převzít pokoje.

Evidence bude probíhat v době realizace výuky v sále KD Elektra.
Ještě od nás dostanete email a SMS s pozvánkou, která bude rovněž zveřejněna na našich stránkách.

S sebou si nezapomeňte vzít !!!!
Doklady, dostatek financí na doprovodné programy - procedury, večerní zábavy apod., léky, které užíváte, vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti formulář naleznete zde, sportovní a tréninkové oblečení v dostatečném množství (propotíte fůru triček), obuv do sálu na tréninky a obuv na ven, plavky, dobrou náladu a chuť se hýbat ad.

Rodiče , nepřehlédněte, důležité upozornění !!!

Pro děti mladší 15 ti let jsou určené inzerované dětské skupiny. Pokud se soustředění v jakékoliv jiné skupině pro dospělé (od 15 let a výše ) budou chtít zúčastnit děti nebo junioři mladší 15 ti let, musí za ně po dobu pobytu zodpovídat osoba starší 18 ti let, protože TŠ v těchto vyučovaných skupinách nezajišťuje dohled pečovatelů.
O juniory se může během pobytu dle dohody starat někdo ze starších tanečníků, trenér, vedoucí klubu, kteří jsou na kurzu přítomni (a rodiče je tímto písemně pověří) nebo sami rodiče, prarodiče, sourozenci, kteří si spojí pobyt s vlastní rekreací. Zodpovědnou osobu musí mít dítě vyznačenou na své přihlášce !