Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT


kontakty na ubytování


Stravování a ubytování si zajišťujete sami, dle svých individuálních požadavků, v řadě zařízeních Luhačovic. V okolí KD Elektra i ubytovacích zařízeních jsou restaurace i bistra, také ve spoustě ubytovacích zařízeních jsou kuchyňky.
Letos prosím na ubytování nevolejte paní Šoltysové do Domova mládaže, v termínu naší LŠT tam probíhá rekonstrukce.Pokud chcete bydlet v bezprostřední blízkosti KD Elektra tak, abyste měli pár kroků do sálu, bydlete ve Vile - penzionu Růža nebo vedlejší Vile - penzionu Bellevue, v soukr.ubyt. vile Haná, vilách Františka, Perla, Evička, Anděla. Na hlavní třídě Dr.Veselého ,spojující KD Elektra a kolonádu, najdete hotel Litovel, penziony Victoria, Hedvika, Dagmar, hotel Vltava, vily Bystrica a Taťána.

Ke koupališti budete mít blízko z Chaloupky Daniela Chcete-li bydlet na druhé straně KD Elektra u řeky, volte ubytování ve vilách Beta, Grand, Marie.

Hodláte-li často navštěvovat bar a pizzerii RIMINI, uvítáte bydlení v soukromí ve vile p.Semelové na ul. Školní, v penzionech Jany, Anabel, Oáza, Agape, vile Terezka, AZ Dvůr (zde máte kromě ubyt. i restauraci a obědová menu v ceně 50 Kč). Na ulici Masarykova a ulicích přilehlých najdete ubytování v penzionech i v soukromí – penziony Pomněnka, Forst, Učitelský dům, vily Doubravka, Jožka, Jiřinka,Svitávka a mnohé možnosti ubytování v soukromí (p.Talašová, p.Bonková, p.Kryštofová, p.Kovaříková …) odkud to máte stále blízko do sálu. Viz. kontakty na ubytování.

Villa Dagmar má stále volné 2-lůžkové pokoje, pro další informace volejte recepci.