Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT


kontakty na ubytování


Vzhledem k malému zájmu o hromadně organizovanou stravu i ubytování v předchozích ročnících od letošního roku stravu ani ubytování hromadně neorganizujeme. Stravování a ubytování si zajistíte následovně:

Každý má mnoho možností stravovat se individuálně v řadě zařízeních Luhačovic.V okolí KD Elektra i vašich ubytovacích vil jsou restaurace, bistra, jídelny, které poskytují rádno snídaně, přes den „ obědová menu „ , v podvečer večeře. NAVÍC ve vilách Elektra, Ječmínek a na DM máte k dispozici kuchyňky.
Ubytování máte domluvené v těchto 3 níže uvedených místech. Zamluvte si je a uhraďte na uvedených kontaktech – hlaste se, že jste tanečníci jedoucí na letní školu. Majitelé vil a DM o Vás ví a přednostně Vás ubytují, pokud se ozvete včas. Po 20.6. si již na uvedené kontakty zavolejte, jestli ještě mají volno.

Letos již opět můžete využít ubytování na DOMOVĚ MLADEŽE, Masarykova ul. 999, 763 26 Luhačovice , ve 2 – 4 lůžkových pokojích za velmi příjemné ceny od 280 Kč za osobu / noc http://www.sosluhac.cz/domov-mladeze/
Kontakty : paní Šoltysová, mobil 731697279, pevná linka do kanceláře 577131068 , mail: soltysovai@sosluhac.cz


Můžete si samozřejmě zajistit ubytování i úplně sami individuálně.
Pokud chcete bydlet v bezprostřední blízkosti KD Elektra tak, abyste měli pár kroků do sálu, bydlete ve Vile - penzionu Růža nebo vedlejší Vile - penzionu Bellevue , v soukr.ubyt. vile Haná , vilách Františka, Perla, Evička, Anděla . Na hlavní třídě Dr.Veselého ,spojující KD Elektra a kolonádu, najdete hotel Litovel, penziony Victoria, Hedvika, Dagmar, hotel Vltava, vily Bystrica a Taťána.

Ke koupališti budete mít blízko z Chaloupky Daniela Chcete-li bydlet na druhé straně KD Elektra u řeky, volte ubytování ve vilách Beta, Grand, Marie.

Hodláte-li často navštěvovat bar a pizzerii RIMINI, uvítáte bydlení v soukromí ve vile p.Semelové na ul. Školní, v penzionech Jany, Anabel, Oáza, Agape , vile Terezka, AZ Dvůr ( zde máte kromě ubyt. i restauraci a obědová menu v ceně 50 Kč ). Na ulici Masarykova a ulicích přilehlých najdete ubytování v penzionech i v soukromí – penziony Pomněnka, Forst, Učitelský dům, vily Doubravka, Jožka, Jiřinka,Svitávka a mnohé možnosti ubytování v soukromí ( p.Talašová, p.Bonková, p.Kryštofová, p.Kovaříková … ) odkud to máte stále blízko do sálu.