Přihlášky | Informace | Ubytování | Důležité | Přehled LŠT


Bezinfekčnost stáhněte ZDE

Potvrzení o bezinfekčnosti nesmí být straší 3 dnů před příjezdem na LŠT. Odevzdáte jej při příjezdu u prezence. Osoby mladší 18 ti let jej musejí mít podepsané rodiči ( nařízení hygieny ).

Z domovů vyjeďte tak, abyste do Luhačovic přijeli již

ve středu 4.7. dopoledne - 1. týden
v sobotu 14.7. dopoledne – 2. týden


zejména jste-li ubytovaní ve vilách, penzionech nebo na Domově mládeže a potřebujete si převzít pokoje.

Evidence ve středu 4.7. probíhá od 10.00 do 15.00 hod. a v sobotu 14.7. od 11 do 18 hod na místě uvedeném v pozvánce, kterou od nás dostanete (sms, e-mail) a také na pozvánce která bude zveřejněna na našich stránkách. Od 13 - 13.30 už bude probíhat sobotní program. Končit budeme ve čtvrtek odpoledne tak, abyste stihli podvečerní spoje domů ( pokud ovšem nebudete chtít zůstat na pátek a víkend a relaxovat ).

S sebou si nezapomeňte vzít !!!!
Doklady, dostatek financí na doprovodné programy - procedury, večerní zábavy apod., léky, které užíváte, vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti formulář naleznete zde, sportovní a tréninkové oblečení v dostatečném množství (propotíte fůru triček), obuv do sálu na tréninky a obuv na ven, plavky, dobrou náladu a chuť se hýbat ad.

Rodiče , nepřehlédněte, důležité upozornění !!!

Pro děti mladší 15 ti let jsou určené inzerované dětské skupiny. Pokud se soustředění v jakékoliv jiné skupině pro dospělé (od 15 let a výše ) budou chtít zúčastnit děti nebo junioři mladší 15 ti let, musí za ně po dobu pobytu zodpovídat osoba starší 18 ti let, protože TŠ v těchto vyučovaných skupinách nezajišťuje dohled pečovatelů.
O juniory se může během pobytu dle dohody starat někdo ze starších tanečníků, trenér, vedoucí klubu, kteří jsou na kurzu přítomni (a rodiče je tímto písemně pověří) nebo sami rodiče, prarodiče, sourozenci, kteří si spojí pobyt s vlastní rekreací. Zodpovědnou osobu musí mít dítě vyznačenou na své přihlášce !